Tule ja naudi maitset!   

Meie Tallinna salong asub  SIIN ja Tartu salong  SIIN

Helista või kirjuta meile ning lepime kokku sobiva aja

info@7kohvipoissi.ee

Skype: kohvipoisid

6 030 801

Kerta

assistent
6 030 801
info@7kohvipoissi.ee

…võtab vastu Teie kõned, hoolitseb tellimuste eest, kui vaja saadab tehniku kohale

Kati

müügijuht
5050173
kati@7kohvipoissi.ee

Annika

müügijuht
56626665
annika@7kohvipoissi.ee

Reti

müügiesindaja
56955644
reti@7kohvipoissi.ee

Triin

müügihaldur
57880167
triin@7kohvipoissi.ee

Tehnikud

Siim
Stanislav
Indrek
Eha
Janek
Eino
Gunnar

…hoiavad aparaadid elus, kui vaja seadistavad, kui vaja teevad korda

tehnikud

info@7kohvipoissi.ee

Maiu

raamatupidaja
6030825
maiu@7kohvipoissi.ee

jaak2
Jaak

tegevjuht/juhatuse liige
57570704
jaak@7kohvipoissi.ee

IMG_3657(1)
Vallo

partner/ juhatuseliige
50 59 336
vallo@7kohvipoissi.ee

Peterburi tee 2F, Tallinn, 11415  |  +372 603 0801  | Reg nr.11100058  |  KMKR nr.EE100949919 | info@7kohvipoissi.ee